درباره ما

فروشگاه اینترنتی همیهن از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده و جز اولین سایت های تخصصی خرید آنلاین لباس و لوازم نوزاد و کودک می باشد که با تنوع بیش از 12 هزار مدل، در گروههای پوشاک، کیف وکفش، لوازم خواب، لوازم غذاخوری، لوازم بهداشت و حمام، اکسسوری و اسباب بازی از کشورهای چین، ترکیه و با افتخار از تولیدات با کیفیت کشور عزیزمان ایران، در غالب گروههای نوزاد و کودک فعالیت می نماید. همه عوامل مجموعه همیهن به کمک بکارگیری نیروهای آموزش دیده و خبره با هدف سهولت در خرید، درج توضیحات و اطلاعات کامل و دقیق محصولات، تطابق محصول با عکس مندرج در سایت (بدون استفاده از نرم افزارهای گرافیکی)، ارایه بهترین کیفیت محصولات با مناسبترین هزینه برای شما و بر پایه مشتری مداری راه اندازی شده است.
این مجموعه ماموریت خود را بر مبنای تعهد به مشتریان خود قرار داده تا مشتریان از تمام مراحل خرید از لحظه ورود به سایت تا تحویل کالا در محل مورد درخواست، رضایت داشته باشند چرا که رضایت حداکثری مشتریان اعتقاد قلبی و حرفه ای و هدف همیهن استور می باشد.
تمامی محصولات دارای 3 روز ضمانت بازگشت در صورتیکه دارای مشکلاتی از قبیل پارگی، زدگی و سایز باشد قابل بازگشت و تعویض می باشد

محصولات با کیفیت
بهترین پشتیبانی مشتریان
30 روز ضمانت بازگشت وجه
محصولات با کیفیت
بهترین پشتیبانی مشتریان
30 روز ضمانت بازگشت وجه